ZABAWA TRWA DŁUŻEJ Z TELETOON+

Warszawa, 2012-08-13

Dodatkowe, półgodzinne pasmo o 21:00 wypełnią seriale fabularne. Już od 8 września o tej porze widzowie teleTOON+ będą mogli oglądać nowy serial „Przygody Sary Jane”. Produkcja opowiada o tajemniczym i pełnym niebezpieczeństw świecie zamieszkanym przez fantastyczne stworzenia, potwory i kosmitów. Tytułowa bohaterka i trójka nastoletnich przyjaciół stawiają czoło wrogom planety planującym wyssać z niej energię i zgasić słońce. To pełna niesamowitych przygód i znakomitych efektów specjalnych produkcja według scenariusza wielokrotnie nagradzanego Russella T Daviesa, autora kultowego serialu science fiction „Doctor Who”. Od godziny 21:30 widzowie będą mogli oglądać HYPER+, blok programowy poświęcony grom komputerowym i nowinkom technologicznym.

Telewizja teleTOON+ prezentuje autorskie programy, takie jak „Triki Tiki”, „teleTOON Sport” czy „teleTOON Gry” oraz najlepsze produkcje ze światowych wytwórni i studiów animacji. Kanał stawia na interaktywność i angażuje swoich widzów do współtworzenia programu m.in. emitując w specjalnym paśmie „Kreskówka na życzenie” wybrane przez dzieci w cotygodniowym głosowaniu seriale, proponując udział w autorskich produkcjach czy organizując liczne konkursy, a także warsztaty telewizyjne odsłaniające kulisy pracy z kamerą, tworzenia dubbingu czy powstawania animacji.

Kanał teleTOON+ został uruchomiony w październiku 2011 r. jako następca Zig Zapa. Obecnie znajduje się on na pierwszym miejscu, pośród kanałów, które w grupie dzieci w wieku 4-12 lat mają największą dynamikę wzrostu widowni w porównaniu z rokiem ubiegłym. Jego udział w tej grupie wiekowej w 2012 roku wzrósł o ponad 126%. Rekordowe okazały się miesiące maj oraz lipiec, które osiągnęły udziały wyższe o ponad 200%.


wróć <
Chcesz oglądać TeleTOON+? Zamów w pakiecie Platformy CANAL+. SPRAWDŹ >