teleTOON+

Mój kumpel anioł

serial animowany, prod. Kanada/Wlk. Brytania, 2010

Mój kumpel anioł
© BBC Worldwide Ltd

najbliższe EMISJE


Mój kumpel anioł
Mój kumpel anioł
Mój kumpel anioł
Mój kumpel anioł
Mój kumpel anioł
Mój kumpel anioł

Co się może wydarzyć kiedy w Twoim życiu pojawi się nowy przyjaciel? I tak się akurat złoży, że jest on aniołem? Zobaczcie sami! W końcu każdy z nas potrzebuje od czasu do czasu pomocy.

"Mój kumpel anioł" to pełna zabawnych zdarzeń i cudów komedia dla nastolatków. Młody uczeń-anioł zostaje wysłany ma Ziemię, żeby zasłużyć na własne skrzydła. Jego zadaniem jest zaopiekowanie się nastoletnim pechowcem Karlem, który ma niebywały talent do popadania w tarapaty, choć bardzo stara się ich unikać. Każdy dzień to kolejna katastrofa. A gdyby Karl stał się najpopularniejszym chłopakiem w szkole? To zadanie dla prawdziwego anioła! Ten nietypowy duet sprowokuje serię niecodziennych wydarzeń i zwróci na siebie uwagę wszystkich, nawet szkolnej piękności Brittany...
Dobra gra aktorska, świetnie napisany scenariusz i zabawne dialogi to bez wątpienia duże atuty tego serialu.

znaJDŹ

O KANALE
KONTAKT
SIECI KABLOWE
ZAMÓW nc+
Informacje o cookieswww.ncplus.pl | www.canalplus.pl | www.alekinoplus.pl | www.planeteplus.pl | www.kuchniaplus.pl
www.domoplus.pl | www.miniminiplus.plITI Neovision S.A.,
al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorcó“w, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 484.711.500 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚš E0012413WZBW.

Partnerzy: