teleTOON+

PIEKIELNA JEDENASTKA

film aktorski, prod. Niemcy, 2010, 95 min

PIEKIELNA JEDENASTKA

najbliższe EMISJE


PIEKIELNA JEDENASTKA
PIEKIELNA JEDENASTKA

Moritz jest fanem futbolu. Ponieważ nie wyobraża sobie życia bez gry w piłkę nożną, większość czasu spędza na treningach w klubie sportowym pod czujnym okiem ojca trenera.

Po tym, jak rodzice chłopca się rozstają, Moritz wraz z matką musi przenieść się do dziadka. Na domiar złego, jedyny klub sportowy w mieście nie chce go przyjąć w swoje szeregi. W nowej szkole Moritz poznaje Alex, który wraz z kolegami gra w piłkę na ulicy wykorzystując wszystko dookoła jako tor przeszkód. Moritz przekonuje kolegów do założenia drużyny piłkarskiej. Dziadek chłopca jest pod wrażeniem umiejętności zawodników i postanawia trenować ich do turnieju piłkarskiego.

"Piekielna jedenastka" to opowieść o potędze przyjaźni i pracy zespołowej, a także o problemach, z którymi borykają się codziennie młodzi ludzie. Film powstał na podstawie serii bestsellerowych książek o tym samym tytule autorstwa Frauke Nahrgang.

znaJDŹ

O KANALE
KONTAKT
SIECI KABLOWE
ZAMÓW nc+
Informacje o cookieswww.ncplus.pl | www.canalplus.pl | www.alekinoplus.pl | www.planeteplus.pl | www.kuchniaplus.pl
www.domoplus.pl | www.miniminiplus.plITI Neovision S.A.,
al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorcó“w, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 484.711.500 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚš E0012413WZBW.

Partnerzy: