teleTOON+
teleTOON+ Włącz się do zabawy

teleTOON+ Włącz się do zabawy

teleTOON+ to świat niekończącej się zabawy! Stacja pokazuje popularne wśród dzieci na całym świecie seriale animowane i aktorskie z największych europejskich wytwórni. teleTOON+ śledzi wszystkie sprawy i tematy interesujące młodych widzów i zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie! Autorskie produkcje własne zachęcają dzieci do aktywności pozaszkolnych.

 

„teleTOON+ gry” – przedstawia nowości i warte polecenia pozycje ze świata gier komputerowych. Widzowie poznają zasady gry, jej najciekawsze fragmenty oraz ocenę dokonaną przez redakcję.

„teleTOON+ sport” – instruktaż uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Przykładowe tematy programów to: deskorolka, BMX, rolki, skimboard, piłka nożna czy freestyle football.

„teleTOON+ Play” – to ciekawostki i najświeższe informacje ze świata gier wideo, innowacyjnych technologii, wyjątkowych gadżetów oraz praktycznych, a czasem zaskakujących aplikacji.

„Triki Tiki” – w każdym odcinku prezentowane są sposoby na wykonanie przydatnych przedmiotów „z niczego”. Seria promująca ideę recyklingu powstała we współpracy z młodymi przedstawicielami polskiego designu.

„Deserownia” – program kulinarny zrealizowany w postaci wideobloga. Bracia Kuba i Mikołaj prezentują przepisy na łatwe do przygotowania i zdrowe przekąski.

 

W 2012 r. stacja teleTOON+ została nagrodzona za nowoczesny i innowacyjny charakter telewizyjnym Oscarem – Eutelsat TV Award. Nagroda dla najlepszego kanału dziecięcego w Europie została przyznana przez międzynarodowe Jury składające się z ekspertów z dziedziny mediów i telewizji.

 

 

Producentem i nadawcą teleTOON+ jest ITI Neovision S.A., operator platformy nc+ i nadawca kanałów telewizyjnych w jakości HD: CANAL+, CANAL+ 1, CANAL+ FILM, CANAL+ SERIALE, CANAL+ DISCOVERY, CANAL+ FAMILY, CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT2, nSport+, Ale kino+, Planete+, Kuchnia+, Domo+ i MiniMini+.

 

Na platformie nc+ teleTOON+ jest dostępny na kanale 43, 91 i 105 w wersji HD (dekodery HD).

Uzupełnieniem oferty programowej teleTOON+ jest interaktywna strona teletoonplus.pl, na której znajdują się darmowe gry i gadżety, m.in.: dzwonki, tapety, wygaszacze. W specjalnej „Strefie Gracza” widzowie mogą rywalizować ze sobą o tytuł „Gracza Miesiąc”. Osoby z największą liczbę punktów otrzymują nagrody od stacji. Informacje o premierach i wydarzeniach antenowych są zawarte również na profilu stacji na Facebooku: www.facebook.com/teleTOONplus.

 


poWRÓT

teleTOON + to nowy serwis i telewizja dla dzieci

znaJDŹ

www.ncplus.pl | moje.ncplus.pl | www.canalplus.pl | www.alekinoplus.pl | www.planeteplus.pl | www.kuchniaplus.pl
www.domoplus.pl | www.miniminiplus.pl | www.nsportplus.pl
O KANALE | KONTAKT | SIECI KABLOWE | ZAMÓW nc+ | Informacje o cookiesITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa,
NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców,
przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS
pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony,
Nr GIOŚ E0012413WBW.

Partnerzy: